Chcete být vidět?

Nabízíme možnost Vaší vysoce efektivní inzerce na našich webových a realitních projektech. Reklamu děláme od návrhu až po kompletní realizaci.

Web marketing

Díky Internetu můžete jednoduše oslovit stovky až statisíce potenciálních zákazníků. CALLIDE Vám poradí jaké máte k dispozici možnosti, jakým způsobem oslovovat zákazníky, kde je hledat, do kterých možností investovat a kterým se naopak vyhnout.
…naše řešení je vždy “na míru”

Role internetového marketingu je stále důležitější, proto jí nelze opomíjet a také úzce souvisí s ostatními službami, které našim partnerům nabízíme. Při vytváření nového webu poskytneme partnerovi marketingovou strategii, ve které si ujasní, jaký mají webové stránky splňovat účel. Neméně důležitá je propagace webových aplikací ve vyhledávačích a optimalizace webu pro vyhledávače (SEO). Aby kvalitní webové stránky měly dobrou návštěvnost, musí být dobře vidět. Pro partnery, kteří se nespokojí jen s webovými stránkami, ale chtějí se na internetu zviditelnit i dalšími způsoby nabízíme kompletní balík web služeb.
… řekneme Vám jak správně využít Internet aby byl pro Vás efektivní"

SMS marketing

Jednou z nejefektivnějších reklam současné doby je SMS marketing, který vám nabízíme a umíme jen zacílit na konkrétní cílovou skupinu.