Informační systém SOFIO

Nabízíme vývoj zakázkového software od jednoduchých až po komplexní systémy pro malé, střední i velké společnosti z nejrůznějších oborů. Zajišťujeme všechny fáze softwarového vývoje buď jako celek či jednotlivě. Nosným programem společnosti je výroba a distribuce vlastního softwaru SOFIO, sofistifikovaného informačního systému s intuitivním ovládáním pro řízení a podporu externích i interních poradenských a prodejních týmů firem. V současné době využívá našich služeb 2000 obchodních zástupců a společností s produkcí cca 100 000 zakázek měsíčně.
Produktovou nabídku doplňují nástavbové moduly a specializovaná řešení pro firemní procesy v téměř jakémkoliv oboru.

Základní rozdělení systému na subsystémy :

Intranet BO – prostředí, ve kterém se provádí základní nastavení, kontrola a správa podřízených systémů a struktur.

Intranet zakázek – prostředí vytvořené pro OZ umožňující zadávání zakázek a náhledy na zakázky, klienty, produkci, provize dle uživatelské funkce a vytvořených struktur.

Intranet kanceláří – prostředí vytvořené pro samostatné kanceláře umožňující zadávat zakázky za OZ.

více informací…

Servis broker a specialista

Řídíte vlastní obchodní službu a chcete pro svůj tým získat a udržet schopné a úspěšné obchodníky.
Provádíte prodej prostřednictvím externích poradců a prodejních sítí. Vašim cílem je, aby se Váš produkt stal preferovaným a externí poradci jej upřednostňovali před srovnatelnými produkty konkurence.
Rozhodující pro tento úspěch je kromě kvality produktu a výše provize také úroveň servisu, který poradcům poskytujete.
Společnost Callide Vám poskytne kvalitní outsourcing servisních služeb pro podporu externích i interních poradenských a prodejních týmů, prostřednictvím sofistikovaného informačního systému s intuitivním ovládáním-SOFIO.
Svým partnerům nabízíme služby:

Servis broker je služba, která zahrnuje veškeré aspekty servisu backoffice – prostředí ve kterém se provádí základní nastavení, kontrola i správa podřízených systémů a struktur. Další oblastí je servis prodeje produktů a služeb - prostředí umožňující zadávání zakázek a náhledy na zakázky, klienty, produkci, provize dle uživatelské funkce a vytvořených struktur.

Servis specialista je služba, která je určená pro samostatné specialisty – finanční poradce, realitní makléře, menší týmy poradců, umožňující vytvoření samostatné kanceláře s centrálním zadáváním zakázek (např. asistentkou). Servis prodeje produktů zahrnuje náhledy na zakázky, klienty, produkci, provize dle uživatelské funkce a vytvořených struktur.

Vývoj aplikací

Zabýváme se vývojem software a webových aplikací na zakázku klienta.

Grafika, web design