Realitní kancelář

<<Aktuální nabídka nemovitostí…>>

<<Výkup nemovitostí...>>

Realitní kancelář CALLIDE je dynamicky se rozvíjející, úspěšnou a finančně stabilní společností poskytující široké spektrum kvalitních služeb spojených s realitami. Působí na území České republiky prostřednictvím sítě poboček a realitních specialistů. V roce 2011 plánujeme otevřít nejméně pět nových poboček a do konce roku 2012 otevřít pobočku ve dvou městech na Slovensku.
Naši pracovníci v oblasti realit jsou pracovníci na plný úvazek, tudíž bez závazků u jiných společností. Věnují se pouze činnosti u naší společnosti, což umožňuje jejich 100% nasazení. Netříští svůj čas ani profesní zájmy a jejich zkušenost, odbornost a profesionalita je díky každodenní praxi velmi vysoká.
Firemní kultura, postavená na základech etiky podnikání a respektování zákazníka a jeho potřeb a požadavků, učinila z Realitní kanceláře CALLIDE spolehlivého a osvědčeného partnera ve světě realit.
Její specializace a zastoupení ve všech oblastech svázaných s realitním trhem z ní vytváří jedinečnou realitní společnost.

CALLIDE Development

V rámci skupiny společností zastřešené značkou CALLIDE představuje dnes development nejdynamičtěji se rozvíjející odvětví. S tuzemskými i zahraničními investory dnes spolupracuje dvojím způsobem: Buďto jim poskytuje své služby nebo vstupuje do projektu jako spoluinvestor. V obou případech však projektům poskytuje stejnou pozornost a péči.
Ve spolupráci s investory CALLIDE Development vyhledává obchodní příležitosti v oblasti výstavby a prodeje bytů, domů, komerčních prostor a zasíťovaných parcel k výstavbě rodinných domů na území České republiky a nově i na Slovensku. Mezi kompetence společnosti dále spadá vyhodnocení záměru po ekonomické stránce (s přihlédnutím k daním), inženýrská činnost, poradenství v oblasti vytváření projektů, komunikace s architekty, koordinační činnost mezi účastníky projektu, vyjednání podmínek při zabezpečení investičního úvěru, marketingová podpora developerských projektů, služby pro tzv. koncové klienty (zabezpečení hypotečních úvěrů, řešení a koordinace klientských změn). Podporující službou, kterou je CALLIDE Development schopen svým klientům nabídnout, je i vedení správy nemovitostí a účetnictví nově vzniknuvším společenstvím vlastníků.
CALLIDE Development se neustále vyvíjí, rozšiřuje a proto máme zájem o nové partnery a spolupracovníky.